Obchod

Zájemci o zdejší zboží nechť píší na adresu: yanota@email.cz

Některá CD jsou k dostání u Indies

Pověsti z Božího lesa (kniha) (skladem)

Knížka literárních textů O.J., doprovázených (stejně jako kniha přechozí) autorovými jednotažkami. Graficky upravil autor. Barevná obálka, 216 černobílých stran na velmi solidním papíře. Váha 640 gr. Rozměr 20×20 cm, tloušťka hřbetu 2 cm. Limitovaný náklad. Není v běžné distribuci. Vydala Republika Nového měsíce v roce 2019. Kč 339.

S-rové dřvo šptně HŘÍ (kniha)(vyprodáno)

Knížka literárních textů a esejů O.J., které spojuje téma prvořeči. Doprovázejí autorovy komiksy na téma protinožců a leváctví a rovněž 28 kreseb nakreslených speciálně pro tuto příležitost. 84 černobílých stran na velmi solidním papíře, šitá vazba, obálka z luxusního kartonu (různé barvy obálek). Limitovaný náklad 200 ks. Vydala Republika Nového měsíce v květnu 2014.

Posvěcení nového Měsíce (CD)

Nahrávka z loštické synagogy s Romanou Šilhavou (zpěv, housle). Možno objednat, cena 187 Kč plus poštovné. Různé barvy obalů. Samizdat.

Ora pro nobis (CD)

Oldřich Janota a hosté, vydalo Respekt Publishing, a. s., na podzim 2009.

Album vyšlo jako příloha týdeníku Respekt a je věnováno ideji praporu Evropské unie, kterým se Evropa přihlásila k Panně Marii jako ke své patronce. Vyvolalo v tomto ohledu zajímavé ohlasy. Např. podle recenze ČR Pardubice šlo o parodii, zatímco podle Katolického týdeníku o předložení jedné z klíčových otázek dnešní doby. Na nahrávce se podílelo 12 muzikantů, profesionálů i úplných amatérů, v jakémsi "komunitním" duchu, byť, oproti původnímu záměru, vytvořeném do značné náhodně při práci ve studiu.

Neslyšící děti (kniha)

obálka Neslyšících dětí

Knížka fejetonů, črt a arabesek, šitá vazba, 138 stran. Cena: 200,- Kč.

Objednat lze buďto zde nebo u vydavatelství Malvern.

Vyšlo v nakladatelství Malvern ve spolupráci s Občanským sdružením Občasné s růžemi. Knížka krátkých próz Oldřicha Janoty, ve které kratochvilným způsobem popisuje své příhody z muzikantských toulek po Čechách a po Moravě.

Podzimní král (CD)

Vyšlo roku 2000 jako neprodejná příloha časopisu Stereo & Video, jde o reedice nahrávek z let 1983 a 1984. Oldřichu Janotovi se podařilo získat neprodané kusy a na přání vám k CD vyrobí nový obal.